Esenyurt Playstation Servisi

Esenyurt Playstation Servisi ile İstanbul’un Esenyurt Semtinde Hizmet Veriyoruz.

Esenyurt Playstation Servisi 2009 yılından beri Türkiye genelinde hizmet veren firmamız, İstanbul’un Esenyurt semtinde de en kaliteli PlayStation servisini sunuyor. Türkiye’nin dört bir yanındaki şubelerimizle, müşterilerimize hızlı ve güvenilir çözümler sunuyoruz.

Esenyurt Playstation Servisi
Esenyurt Playstation Servisi

Hızlı ve Güvenilir Onarımlar

Onarımlarımız genellikle aynı gün içinde tamamlanır ve müşterilerimize en kısa sürede cihazlarını geri teslim ederiz. Büyük onarımlar için ise maksimum 3 gün içinde müşterilerimize cihazlarını geri teslim ediyoruz.

Kolay ve Güvenli Hizmet Anlayışı

İstanbul içinde moto kurye hizmetimiz sayesinde müşterilerimizin adresinden cihazlarını alıp, onarımdan sonra adreslerine güvenli bir şekilde geri gönderiyoruz. Ödemelerini isteğe bağlı olarak kapıda kuryeye de yapma imkanı sunuyoruz. Esenyurt Playstation Servisi hizmetinizde.

Garantili ve Profesyonel Hizmet

Firmamız, orijinal malzeme kullanarak ve profesyonel donanıma sahip uzmanlarımızla garantili servis hizmeti sunmaktadır. Diğer firmaların tamir edemediği cihazları uygun fiyatlarla ve yüksek kalitede tamir ediyoruz.

Çeşitli Hizmetler

PlayStation cihazlarında BGA cihazı ile işlemcilerin reballing işlemlerini yapabiliyor, görüntü problemlerinden fan sesine, ağ sorunlarından yazılımsal arızalara kadar pek çok soruna profesyonel çözümler sunuyoruz. Ayrıca, PlayStation 4 ve 5 için joystick onarımları ve hata kodlarının çözümlerini garantili olarak sağlıyoruz.

Bize ulaşmak ve daha fazla bilgi almak için playstationtamiri.com.tr ve ps5servisi.com adreslerini ziyaret edebilirsiniz. Arıza tespiti ücretsizdir ve onarıma onay vermeden önce müşterilerimize fiyat teklifi sunmaktayız. Sony’nin desteğini kestiği PlayStation 1, 2 ve 3 cihazları için servis hizmetimiz bulunmamaktadır, ancak PlayStation 4 ve PlayStation 5 modellerine en kaliteli hizmeti sunuyoruz.