Göktürk Yetkili PlayStation Servisi

Göktürk Yetkili PlayStation Servisi: Oyun Dünyasının Güvencesi

Göktürk Yetkili PlayStation Servisi olarak, 2009 yılından beri Türkiye’nin dört bir yanındaki oyun severlere en iyi PlayStation servis hizmetini sunmaktan gurur duyuyoruz. İstanbul’dan Türkiye geneline uzanan şubelerimizle, güvenilir, hızlı ve profesyonel bir oyun konsolu onarım deneyimi sunuyoruz.

Hızlı ve Etkili Onarımlar

Müşterilerimizin en büyük endişesi, sevdikleri oyunlardan ayrı kalmak zorunda kalmamaktır. Göktürk Yetkili PlayStation Servisi olarak, genellikle aynı gün içinde tamir edebileceğimiz onarımları hızla gerçekleştiriyoruz. Daha büyük onarımlar için ise maksimum 3 gün içinde cihazlarınızı size geri teslim ediyoruz.

Moto Kurye ve Kolay Ödeme Seçenekleri

İstanbul içindeki müşterilerimizin kolaylığı için moto kurye hizmeti sunuyoruz. Cihazlarınızı adresinizden alıp, tamir edildikten sonra tekrar adresinize teslim ediyoruz. Ödemelerinizi kapıda kuryeye yapabilirsiniz.

Orijinal Malzeme ve Garantili Servis

Göktürk Yetkili PlayStation Servisi olarak, her zaman orijinal malzemeler kullanıyor ve onarımlarımıza garantili çözümler sunuyoruz. Profesyonel ekibimiz, yıllardır bu alanda çalışmanın deneyimi ve donanımıyla sizlere hizmet vermektedir.

Tamir Edilemeyen Cihazları Kurtarıyoruz

Diğer firmaların tamir edemediği cihazları, anakart değişimi gibi yüksek maliyetli çözümlere gerek kalmadan onarabiliyoruz. Çoğu arıza için 2 yıla kadar servis garantisi sunuyoruz.

Geniş Hizmet Yelpazesi

Göktürk Yetkili PlayStation Servisi olarak, sadece PlayStation 4 ve PlayStation 5 için değil, aynı zamanda yurt dışından alınan veya yurt içi garantili ve garantisiz tüm cihazlar için servis çözümleri sunuyoruz. İşte sunduğumuz hizmetlerden bazıları:

  • PlayStation işlemcilerini BGA cihazı ile yeniden reballing işlemi
  • HDMI soket değişimi ve orijinal soket takma
  • Güç kaynağı tamiri veya yenisiyle değiştirme
  • Anakart arızalarının kesin olarak tamiri veya değiştirilmesi
  • Yazılımsal arızaların onarımı
  • Fan sesi ve ısınma sorunlarına çözümler
  • Hata kodlarına profesyonel çözümler
  • Ağ sorunlarına çözümler
  • Donma, kasma ve cevap verme sürelerini hızlandırma

Ayrıca, PlayStation 4 ve 5 cihazlarında görüntü problemlerine garantili olarak onarım yapabilir ve elektronik arızaları çözebiliriz.

Joystick Onarımları ve Drift Sorunları

PlayStation 4 ve 5 joystick’lerinin onarımlarını yapıyoruz ve joystick’lerdeki drift problemleri, basmayan tuşlar ve diğer sorunlar için garantili çözümler sunuyoruz.

Ücretsiz Arıza Tespiti

Arızanın ne olduğunu bilmeden endişe etmeyin. Göktürk Yetkili PlayStation Servisi olarak, arıza tespiti için ücret talep etmiyoruz. Öncelikle cihazınızın sorununa bakıp, size fiyat teklifi sunuyoruz. Onayladığınızda onarıma başlıyoruz, onaylamadığınızda herhangi bir ücret ödemezsiniz.

Göktürk Yetkili PlayStation Servisi olarak, PlayStation 1, 2 ve 3 için servis hizmeti sunmasak da, PlayStation 4 ve PlayStation 5 modelleri için en iyi hizmeti sunmaya devam ediyoruz.

Siz de oyun konsollarınızı güvendiğiniz bir adres olan Göktürk Yetkili PlayStation Servisi’ne getirin ve oyun dünyasının keyfini çıkarın.

Daha fazla bilgi için bizi Playstation Tamiri, PS5 Servisi ve PS4 Servisi adreslerinden ziyaret edebilirsiniz. Oyunlarınızı kesintisiz bir şekilde oynamanız için buradayız!