Playstation Servisi

Türkiye Genelinde Profesyonel PlayStation Servisi

PlayStation oyun konsolları, oyuncuların dünyalarına adım atmalarını sağlayan vazgeçilmez bir parça haline geldi. Ancak herhangi bir elektronik cihaz gibi, zaman zaman sorunlar yaşayabilirler. İşte bu noktada, Türkiye genelindeki şubelerimizle hizmet veren profesyonel PlayStation servisimiz devreye giriyor. 2009 yılından bu yana süregelen deneyimimiz ve uzman ekibimizle, PlayStation konsollarınızın sorunlarını çözme konusunda size yardımcı oluyoruz.

Hızlı ve Güvenilir Onarımlar:

Müşteri memnuniyeti bizim önceliğimizdir. İstanbul içinde, moto kurye hizmetimizle cihazlarınızı adresinizden alıp, onarımdan sonra tekrar adresinize teslim ediyoruz. Ödeme işlemini ise isterseniz kuryeye kapıda yapabilirsiniz. Onarımlarımız genellikle aynı gün içinde tamamlanırken, daha büyük sorunlarda bile cihazınızı maksimum 3 gün içinde size geri teslim ediyoruz.

Garantili ve Orijinal Malzeme Kullanımı:

Kalite bizim için temel bir prensip. Orijinal yedek parçalar kullanarak ve uzman teknisyenlerimizle, PlayStation konsollarınızı garantili bir şekilde onarıyoruz. Ayrıca, çoğu arıza için 2 yıla kadar servis garantisi sunuyoruz.

Geniş Hizmet Yelpazesi:

PlayStation cihazlarında yaşanan her türlü sorunu çözebiliyoruz. BGA cihazı ile PlayStation işlemcilerini yeniden reballing işlemi yapabiliyoruz. HDMI soket değişimi ve orijinal soket takma konularında uzmanız. Güç kaynağı sorunlarına profesyonel çözümler sunuyoruz. Yazılımsal arızaları onarabiliyor, fan sesi ve ısınma sorunlarına çözüm üretebiliyoruz.

PS4 ve PS5 Özel Hizmetler:

Özellikle PS4 ve PS5 kullanıcıları için, görüntü problemlerinden, kendiliğinden kapanma sorunlarına kadar tüm elektronik arızalara garantili çözümler sunuyoruz. Joysticklerin onarımları ve drift problemlerinin giderilmesi konularında da size yardımcı oluyoruz.

Ücretsiz Arıza Tespiti:

Size bir maliyet getirmeden önce, cihazınızdaki sorunu ücretsiz olarak tespit ediyoruz. Onayladığınızda, işleme başlıyoruz. Onaylamadığınızda ise herhangi bir ücret ödemeniz gerekmiyor.

Sony’nin Desteklemediği Modellere Hizmet Yok:

Sony tarafından desteklenmeyen PlayStation 1, 2 ve 3 modellerine servis hizmeti sunmuyoruz. Ancak PS4 ve PS5 kullanıcıları için en iyi hizmeti sağlamak için buradayız.

PlayStation konsollarınızda yaşadığınız herhangi bir sorunda, uzman ekibimiz ve yılların deneyimi ile sizin yanınızdayız. Daha fazla bilgi ve hizmetlerimizden yararlanmak için https://www.ps5servisi.com ve https://www.playstationtamiri.com.tr adreslerini ziyaret edebilirsiniz. PlayStation Tamiri ve Servisi olarak, oyun deneyiminizi kesintisiz hale getirmek için buradayız. İyi oyunlar dileriz!