PS5 Tamiri

PS5 Tamiri için Profesyonel Teknik Destek

PS5 Tamiri ile günümüzün en popüler oyun konsollarından biri olan PlayStation 5, her oyuncunun rüyasını süsleyen bir cihazdır. Ancak, zaman zaman teknik sorunlarla karşılaşabilirsiniz ve bu noktada sizlere yardımcı olmaktan gurur duyuyoruz. Türkiye genelinde hizmet veren şubelerimizle, PlayStation cihazlarınızın tamiri ve bakımı konusunda güvenilir bir çözüm sunuyoruz.

PS5 Tamiri
PS5 Tamiri

Türkiye Genelinde Hızlı ve Güvenilir Hizmet

İstanbul dışında yaşasanız bile endişelenmeyin; geniş şube ağımızla Türkiye’nin dört bir yanındayız. Onarımlarımız genellikle aynı gün içinde tamamlanırken, daha büyük ve karmaşık arızalar için ise maksimum 3 gün içinde cihazınızı size geri teslim ediyoruz. İstanbul içinde bulunan müşterilerimiz için moto kurye hizmetimiz mevcuttur. PS5 Tamiri için cihazınızı kapınızdan alıyoruz ve tamir edildikten sonra kurye ile geri gönderiyoruz. Ödeme işlemlerinizi isterseniz kurye aracılığıyla kapınızda yapabilirsiniz.

Uzmanlık ve Deneyimimiz

2009 yılından bu yana PlayStation tamiri konusunda faaliyet gösteriyoruz. Orijinal malzemeler kullanarak ve garantili servis sağlayarak müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı amaçlıyoruz. Donanım ve yazılım konusundaki profesyonel bilgi birikimimizle, diğer firmaların çözüm bulamadığı sorunları daha uygun maliyetlerle çözebiliyoruz.

Çeşitli Hizmetler

Müşterilerimize sunduğumuz hizmetler arasında PlayStation işlemcilerini yeniden reballing işlemi yapma, HDMI soket değişimi, güç kaynağı tamiri veya değiştirme, anakart arızalarını kesin olarak onarma, yazılımsal sorunları giderme, fan sorunlarını çözme, ağ sorunlarına çözüm üretme ve daha birçok konu bulunmaktadır. PlayStation 4 ve 5 cihazlarının görüntü problemlerini garantili olarak çözebiliriz ve bu cihazların kendi kendine kapanma gibi tüm elektronik arızalarını giderme yeteneğine sahibiz.

Profesyonel Hizmet Garantisi

BGA cihazı ile işlemcileri yeniden reballing yapma, çeşitli soket değişimleri, yazılım güncellemesi hata kodlarını çözme ve daha fazlası gibi hizmetlerde uzmanlığımızı gösteriyoruz. Arıza tespiti için ücret talep etmiyoruz. Öncelikle cihazınızdaki soruna bakıyor ve fiyat teklifini müşteri onayladığında çalışmaya başlıyoruz.

Geniş Marka Kapsamı

Yurt dışından alınan veya yerel garantili ve garantisiz tüm cihazlara çözüm sunuyoruz. Ancak unutmayın ki Sony’nin destek vermediği PlayStation 1, 2 ve 3 modelleri için servis hizmetimiz bulunmamaktadır.

Joystick Onarımları ve Daha Fazlası

PlayStation 4 ve 5 joysticklerinin onarımlarını yapabilir, drift problemleri, basmayan tuşlar ve kendiliğinden hareket etme gibi sorunları garantili olarak çözebiliriz. Ayrıca PS4 ve PS5 için hard disk değişimi veya kapasite artırma hizmetleri de sunuyoruz.

Müşterilerimize en üstün hizmeti sunmak için buradayız. Daha fazla bilgi için PlayStation Tamiri ve PS5 Servisi web sitelerimizi ziyaret edebilirsiniz. PlayStation cihazlarınızla ilgili yaşadığınız sorunları bize güvenle teslim edin, sizin için çözüm üretmeye hazırız.